JavaScript Menu by Deluxe-Menu.com
KOMPLEKSOWE URZĄDZANIE OGRODÓW
rok założenia: 1995
Skontaktuj się z nami
(+48)
500 042 299
Kontakt

Sytemy nawadniające


Systemy nawadniające to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na bezobsługowości ogrodu pod kątem nawadniania. Automatyczne podlewanie z pewnością sprawdzi się w trakcie suszy, oraz gdy zwyczajnie zabraknie nam czasu aby odpowiednio nawodnić trawnik czy kwiaty.

 

Nawadnianie ogrodu:

 

Cały system opiera się na inteligentnym sterowaniu. Sterownik z zasilaniem awaryjnym zapamięta ustawienia w przypadku gdy na chwilę zabraknie prądu, natomiast czujnik deszczu nie dopuści do niepotrzebnego podlewania w dni deszczowe. Zużycie wody jest optymalne do wielkości naszego ogrodu i jest kontrolowane za pomocą liczników wody. W przypadku zasilania w wodę z sieci miejskiej zamontowane podliczniki pomogą w uniknięciu opłat za ścieki. Cały system jest również kompatybilny z pompami głębinowymi oraz zbiornikami na deszczówkę, dzięki czemu w sposób optymalny i ekonomiczny może pracować w naszym ogrodzie.

 

Do projektowania systemów nawadniających używamy wyłącznie profesjonalnego osprzętu, wysokiej jakości filtrów, pomp oraz uszczelek odpornych na starzenie. Idealnie zaprojektowany system nawadniający pozwala na okazały rozwój i łatwiejszą pielęgnację ogrodu. Na wszystkie prowadzone przez nas prace udzielamy gwarancji.